preloader
slide-1
Odznaka 1 Odznaka 2

Sterylność w RevitaMed

dla nas ważne jest zdrowie

W RevitaMed wszystkie narzędzia wilokrotnego użytku są sterylizowane parą wodną pod ciśnieniem. Proces ten przeprowadza się w urządzeniach zwanych sterylizatorami (autoklawami), w których narzędzia zostają poddane procesowi sterylizacji w temperaturze 134°C.

slide-2
Odznaka 1 Odznaka 2

Terapie HydroPeptide

Zadbaj o młodość skóry

Pozwól się rozpieścić luksusowymi, innowacyjnymi epigenetycznymi kosmetykami Hydropeptide dobranymi specjalnie do Twoich potrzeb. Połączone z autorskim masażem i rozbudowanym modułem przeciwstarzeniowym aby osiągnąć spektakularny efekt odmłodzenia w atmosferze relaksu.

slide-3
Odznaka 1 Odznaka 2

Kostka Arkady

zabieg podologiczny

W naszym Gabinecie przeprowadza się zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia medycznego. Kostka Arkady, wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej, jako jedyny produkt na rynku pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci ze stanami zapalnymi!

Oferta

Kosmetologia

8 zabiegów

Kosmetyka

5 zabiegów

Podologia

12 zabiegów

Medycyna estetyczna

8 zabiegów

Specjalności

RevitaMed

W RevitaMed można poddać się wielu zabiegom upiększającym, takim jak mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, mikrodermabrazja, depilacja cukrem, woskiem oraz perforacja małżowin usznych lub skrzydełek nosa (piercing). Szczególnie popularna jest rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym (potocznie znana jako wampirzy lifting).  Dla osób chcących udoskonalić kształt sylwetki najlepiej sprawdzą się bandaże arosha. Niekwestionowaną perłą w koronie naszego gabinetu jest podologia. Dziedzina medycyny estetycznej, która trudni się badaniem i leczeniem stóp. Stopy przez swoją niewątpliwie intensywną eksploatację wymagają profesjonalnego podejścia w kwestii ich pielęgnacji. Dobry podolog, dzięki swojemu doświadczeniu nowoczesnej technologii (np. diagnostyka komputerowa stóp) oraz rozległej wiedzy pomaga  pacjentom odzyskać komfort oraz swobodę w poruszaniu się. Właściwie wykonany zabieg podologiczny pozwala stanąć na nogi.

Podologia, jako dziedzina paramedyczna, wspomaga leczenie wielu dolegliwości dotykających stóp i stawu skokowego. Zabiegi podologiczne mają często dość złożony charakter. Szczególnie ważne jest więc, aby były wykonywane przez osobę z wiedzą i doświadczeniem w obszarze diabetologii, dermatologii, a nawet ortopedii. Pozwala to osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne oraz uniknąć pogłębienia problemu. 
Usługi dobrego podologa najczęściej chwalą sobie osoby z ograniczeniami ruchowymi, wynikającymi najczęściej z chorób kości i stawów. Także w przypadku problemów skórnych lub objawami cukrzycy, dobry podolog jest w stanie przynieść ukojenie i odzyskać radość życia. Równie często pomoc znajdują osoby z deformacjami palców i wszelkimi dolegliwościami stóp, takich jak na przykład wrastający paznokieć. W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres leczenia takimi metodami jak Kostka Arkady, czy też specjalnie dobierane specjalne klamry korygujące. Usuwanie odcisków także cieszy się niesłabnącą popularnością. Nikt z nas przecież nie lubi kiedy mu się nadepnie na odcisk.
Potocznie uważa się, że wszelkie widoczne przebarwienia paznokci są wynikiem grzybicy, a tym samym rezultatem zaniedbania i braku higieny. Jest to często mylne założenie, a same przebarwienia mogą być często wywołane nadmiernym „dbaniem” o płytkę paznokcia, powodując jej osłabienie. Dobry podolog także i w takiej sytuacji poradzi jak najlepiej pielęgnować stopy, aby miały piękny i zdrowy wygląd.

Dobry podolog, przed rozpoczęciem samego leczenia, przeprowadza szczegółowe badanie mające na celu dokładne zapoznanie się z sytuacją zdrowotną pacjenta.  Pełna i trafna diagnoza jest podstawą szybkiego powrotu do zdrowia i braku nawrotu dolegliwości. Holistyczne spojrzenie na całą sylwetkę zdrowotną pacjenta jest często wyjściem poza ściśle określony obszar stopy i jej dolegliwości. Pozwala to w pełni dostosować wykonywane zabiegi do potrzeb zdrowotnych. 
Diagnostyka komputerowa stóp jest podstawowym badaniem pozwalającym wykryć wszelkie nieprawidłowości w kwestii biomechaniki kończyn dolnych i budowy stóp. Wiele problemów skórnych związanych ze stopami, może mieć znacznie głębsze podłoże. Bardzo często zagrożone są nie tylko stopy, ale cały kręgosłup. Po przeprowadzeniu takiego badania, dobry podolog jest w stanie ustalić powody powstawania dolegliwości oraz zlecić wykonanie wkładek terapeutycznych, które pozwolą odzyskać zdrową sylwetkę.

Piercing, a dokładniej przekłuwanie nosa lub uszu jest dość powszechnie stosowaną formą pokazania samego siebie. Szczególnie w przypadku osób młodych, mających w sobie odrobinę buntowniczego pierwiastka. W wielu przypadkach decyzja o wykonaniu takiego zabiegu pojawia się zupełnie spontanicznie z dnia na dzień. Przy czym co ważne takie posunięcie z racji ingerencji w ciągłość największego narządu powłoki wspólnej, powinno być starannie przemyślane. Dobrze jest rozważyć, czy piercing jest sposobem na wyrażenie siebie, czy tylko tymczasową chęcią pójścia za ulotną modą. 
Dobrze wykonany piercing jest wykonywany w profesjonalnym gabinecie, przy zachowaniu maksymalnych warunków bezpieczeństwa i higieny. Osoba wykonująca piercing powinna posiadać stosowne doświadczenie i pewną rękę, a także przyjazne podejście. Pozwala to na jak najlepsze zrealizowanie marzenia o własnych kolczykach.

Upływ czasu potrafi wywrzeć duży wpływ na zdrową, elastyczną skórę. Niezadbana skóra wiotczeje, gdyż osłabiają się wiązania kolagenowe, odpowiedzialne za jej elastyczność. Często powoduje to nawet zmiany rysów twarzy. Mezoterapia igłowa i mikroigłowa, a także lipoliza iniekcyjna są najlepszymi sposobami na rewitalizację skóry. Polegają one na wykonywaniu serii płytkich nakłuć w niedługim okresie czasu, mającym na celu podanie pod skórę substancji aktywnych i witamin. 
Bardzo dobrze działa też  osocze bogatopłytkowe pomagające w naturalny sposób odbudować skórze potrzebne wiązania kolagenowe. Ten skuteczny i popularny zabieg znany jest również pod nazwą wampirzy lifting. Pomimo tak krwiożerczej nazwy, do zabiegu nie stosuje się żywych wampirów, ani też ich części. W celu uzyskania tak wspaniałych efektów wykorzystuje się krew pobraną bezpośrednio od osób poddających się zabiegowi, stąd nazwa.
Lipoliza iniekcyjna  dość szybko aktywuje w skórze proces samoregeneracji. Pobudza ją do rozpuszczania komórek tłuszczowych.
Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry poprzez wstrzykiwanie specjalnie przygotowanych mieszanin witaminowych. Może się to odbywać za pomocą strzykawki lub specjalnego rollera.
Mezoterapia mikroigłowa z kolei korzysta z rollerów i przyrządów z mikroigiełkami np. Dermapen. Drobne nakłucia w tym wypadku odbywają się każdorazowo na szerszej powierzchni.

Usuwanie nadmiernego owłosienia jest zabiegiem dla odważnych osób, chcących poczuć dotyk swojej jedwabistej skóry. Sam zabieg depilacji co prawda wywołuje pewien chwilowy dyskomfort, ale warto.  W zależności od części ciała, którą chce się wydepilować, dostępna jest depilacja cukrem i woskiem. Depilacja woskiem pozwala szybko pozbyć się większych partii włosków i na dłużej zachować gładkość. Depilacja cukrem pozwala usunąć nawet delikatne owłosienie, nie przywierając przy tym do skóry. Depilacja cukrem nie wywołuje również większych podrażnień oraz zapalenia mieszków. 
Zarówno depilacja woskiem jak i depilacja cukrem jest skuteczną metodą pozwalającą pozbyć się drażniących włosków, a w rękach profesjonalistki to prawdziwa przyjemność.

mgr Magdalena Pruszak

Poznaj filozofię

RevitaMed

 

RevitaMed rozwiązuje trudne problemy dla ciała i ducha, gdzie każdy człowiek znajdzie pomoc dostosowaną do swoich potrzeb.

logo-without-text

Napisz do nas

RevitaMed

mgr Magdalena Pruszak

 

+48 517 857 583

konakt@revitamed.eu

 

Aleja Piastów 8

70-331 Szczecin