Biostymulatory Tkankowe

W obecnych czasach intensywny rozwój kosmetologii i zabiegów poprawiających wygląd położył kres zmartwieniom o starzenie się skóry twarzy. Profesjonale i skuteczne zabiegi pomagają nie tylko wydłużyć młody wygląd skóry, ale także ujędrnić ją, rozświetlić, aby wyglądała zdrowo i promiennie. Tylko zadbana i zdrowa cera ma szanse prezentować się dobrze bez makijażu. Poznaj sprawdzone zabiegi na twarz oferowane przez RevitaMed, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na własną skórę twarzy. Możesz zachwycać piękną i świetlistą cerą bez względu na wiek, korzystając z bezpiecznych i innowacyjnych metod oraz wiedzy i doświadczenia naszego zespołu specjalistów z wielu dziedzin.

BIOSTYMULATORY TKANKOWE

Najpopularniejsze zabiegi na twarz w RevitaMed:

 • Biostymulacja skóry kolagenowa Linerase
 • Biostymulacja skóry Nucleofill

Biostymulacja twarzy poprzez stymulatory tkankowe oferuje poprawę wyglądu skóry twarzy już od 30 roku życia, kiedy naturalna regeneracja skóry właściwej zaczyna zwalniać i pojawiają się pierwsze bruzdy lub zmarszczki. Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega biostymulacja twarzy i poznać jej rezultaty, a także upewnić się, czy biostymulatory tkankowe są dla Ciebie, zapoznaj się z poniższymi informacjami lub umów na konsultację w RevitaMed.

– Konsultacja w RevitaMed

Zabiegi na twarz oferowane w RevitaMed to sprawdzone metody poprawienia piękna skóry twarzy oraz jej stanu. Jeżeli nie wiesz, na który zabieg się zdecydować i który u Ciebie przyniesie najlepsze rezultaty, skorzystaj z konsultacji z naszym specjalistą. Kosmetolodzy o szerokim zakresie wiedzy z różnych dziedzin medycyny, jak dermatologia, diabetologia, dietetyka oraz pokrewnych kompleksowo omówią potrzeby Twojej skóry oraz znajdą sposób, aby sprostać Twoim wymaganiom względem zabiegów. Zabiegi na twarz Szczecin zawsze dobierane są indywidualnie do każdego klienta.

Podczas konsultacji dowiesz się który rodzaj biostymulacji twarzy będzie idealny dla Twojej skóry  oraz jakie zabiegi na twarz będą dodatkowo zalecane. Omówimy częstotliwość zabiegów i ilość koniecznych wizyt, aby uzyskać pełny efekt terapii. Oddaj się w ręce naszych specjalistów, którzy zaproponują bezpieczne i skuteczne metody utrzymania atrakcyjnej skóry twarzy, z którą będziesz czuć się wyśmienicie.

CO TO SĄ BIOSTYMULATORY TKANKOWE?

Wśród biostymulatorów skóry wyróżnia się metody laserowe oraz biostymulację aplikowaną bezpośrednio do skóry, stosowaną głównie w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Biostymulacja twarzy w RevitaMed to zabieg estetyczny, który oferuje stymulację produkcji kolagenu i elastyny – substancji wspomagających regenerację tkanki, co w efekcie pozwala cieszyć się gładszą i młodziej wyglądającą skórą. Dzięki iniekcji biostymulatory tkankowe intensywnie pobudzaj  naturalną odnowę skóry, przywracając jej stan sprzed lat.

Preparaty używane do biostymulacji twarzy posiadają różny skład substancji aktywnych, w związku z tym wyróżniają je różnorodne mechanizmy działania, inne wskazania do zastosowania oraz wyszczególnione obszary, na których można stosować dane biostymulatory tkankowe. Często zależnie od substancji aktywnych zawartych w biostymulatorze otrzymujemy inne rezultaty, dlatego tak ważna jest opinia i właściwy dobór zabiegu na twarz przez specjalistę.

Wśród najczęściej podkreślanych korzyści, które oferują biostymulatory tkankowe są:

 • redukcja zmarszczek;
 • wypełnianie głębokich bruzd, zapadniętych obszarów twarzy;
 • niwelowanie linii mimicznych;
 • poprawa wyglądu blizn;
 • ujędrnianie skóry twarzy;
 • wygładzanie skóry twarzy.

Te pożądane rezultaty widoczne są w krótkim czasie po zabiegu, dlatego biostymulatory tkankowe są tak pożądane przez kobiety na całym świecie. Szybkie i trwałe rezultaty biostymulacji twarzy pozwolą optymalnie poprawić cerę bez konieczności wykonania zabiegów chirurgii plastycznej.

JAK DZIAŁAJĄ BIOSTYMULATORY?

Substancje, które zawierają w swoim składzie biostymulatory tkankowe, czyli przede wszystkim: kolagen, kwas hialuronowy, aminokwasy i hydroksyapatyt wapnia to składniki znane ze swojego bezcennego wpływu na poprawę wyglądu skóry. Zawierają je również dobrej jakości kremy, maseczki, serum i inne profesjonalne kosmetyki do twarzy.

biostymulacji twarzy

Kolagen jest białkiem niezbędnym dla piękna i zdrowia skóry i włosów, a także zdrowia stawów oraz kości. Naturalna produkcja kolagenu spada najczęściej po trzydziestym roku życia, z ubytkiem około 1% rocznie. Wpływ na intensywność utraty kolagenu mają również indywidualne predyspozycje każdego organizmu oraz czynniki zewnętrze, a także styl życia. Palenie, nadmierna ekspozycja skóry na słońce oraz intensywny wysiłek fizyczny mogą przyspieszyć ten proce. Utrata kolagenu objawia się utratą objętości, suchością skóry i zmarszczkami.

Spadek kolagenu w organizmie prowadzi do stopniowego zmniejszania elastyczności i poziomu nawilżenia skóry, powodując jej starzenie. Biostymulatory tkankowe stymulując produkcje kolagenu, przyczyniają się do odzyskania jędrnej i promiennej skóry, o zdrowym wyglądzie. Przyjmuje się, że po zabiegu wyprodukowany kolagen utrzymuje się nawet przez 36 miesięcy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG BIOSTYMULACJI TWARZY?

Biostymulację twarzy musi wykonać specjalista. Niezbędna jest wiedza i umiejętności, aby biostymulacja twarzy była odpowiednio dobrana, skuteczna i bezpieczna. Specjalista RevitaMed zaleci, w których częściach twarzy lub szyi należy zastosować zabieg i przystąpi do iniekcji.

Biostymulatory tkankowe to substancje wstrzykiwane w określone warstwy skóry, które powodując łagodną reakcję zapalną w skórze właściwej, aktywują komórki produkujące kolagen, dając większe wsparcie dla skóry zarówno podczas zabiegów na twarz, jak i ciało.

Niektóre z nich, jak np. kwas poli-l-mlekowy, mogą nawet pełnić funkcję wypełniaczy, stopniowo zwiększając objętość leczonego obszaru i redukując zmarszczki. Ponieważ Biostymulatory tkankowe są biokompatybilne i biowchłanialne, oferują niskie ryzyko negatywnej reakcji organizmu na zabieg.

Biostymulacja twarzy Szczecin to zabieg na twarz, który nie wymaga wyrzeczeń. Zaraz po zabiegu możesz powrócić do pełnego funkcjonowania. Zaleca się jednak ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem słonecznym, a także intensywne nawilżanie poprzez kremy nawilżające lub przeciwzmarszczkowe.

DLA KOGO JEST BIOSTYMULACJA TWARZY?

Jeżeli jesteś po trzydziestym roku życia i zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry biostymulatory tkankowe pomogą Ci odzyskać piękną cerę. Wiele osób po trzydziestce, które jeszcze nie mają mocno widocznych zmarszczek, stosuje zabiegi również profilaktycznie, aby nie dopuścić do pierwszych nieestetycznych zmian w strukturze skóry twarzy. Biostymulacja twarzy polecana jest jednak przede wszystkim osobom starszym w celu poprawy wyglądu cery, zniwelowania zmarszczek oraz stymulowania produkcji kolagenu, która z biegiem lat ulega zmniejszeniu. Zabieg ten zaleca się szczególnie wszystkim, którzy chcą walczyć z wiotczejącą skórą twarzy oraz zapobiegać utracie jędrności skóry.

W przypadku osób z chorobami skóry, kobiet w ciąży oraz innymi chorobami mogącymi być przeciwwskazaniem do zabiegu zaleca się wstępną konsultację ze specjalistą RevitaMed.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • cukrzyca
 • skłonności do powstawania bliznowców
 • choroba nowotworowa
 • problemy z krzepliwością krwi
 • choroby serca

Jeżeli którekolwiek z powyższych przeciwwskazań dotyczy Twojej osoby, zgłoś je podczas konsultacji, aby zabieg był w pełni bezpieczny i mógł być skuteczny.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Biostymulatory tkankowe zyskują na popularności dzięki szybkim, zauważalnym i trwałym efektom, które zachwycają klientki. Poprawa wyglądu cery związana z zabiegiem wpływa na poniższe aspekty:

 • gładsza skóra
 • redukcja niewielkich zmarszczek
 • spłycenie zmarszczek i drobnych bruzd
 • zwiększenie elastyczności skóry
 • poprawa jędrności skóry
 • nawilżanie skóry
 • poprawa wyglądu blizn
 • zmniejszenie zaczerwienienia twarzy

REVITAMED – ZABIEGI NA TWARZ SZCZECIN PROPONUJE:

 1. Biostymulacja skóry kolagenowa Linerase

Linerase to wysokiej jakości wyrób medyczny. Zawarte w nim biostymulatory tkankowe tworzą idealne warunki do poprawy jakości skóry poprzez jej odbudowę i regenerację. Zastosowanie produktu Linerase to gwarancja odbudowy naturalnej struktury twarzy, ujędrnienia skóry oraz poprawy elastyczności. Zabiegi na twarz przy użyciu biostymulacji skóry stosuje się również w okolicach szyi i dekoltu, a także na powierzaniach dłoni.

biostemulacja Linerase

Biostymulatory tkankowe Linearse oferują zauważalne efekty już po kilku dniach od zabiegu. Obserwuje się promienną i napiętą skórę twarzy, a także znaczną poprawę jej elastyczności. Pełna regeneracja i gwarancję trwałości efektów biostymulacji twarzy osiąga się po odbyciu całej terapii, czyli od 2 do 4 zabiegów (w zależności od potrzeb skóry). Efekty utrzymują się do roku, po czym zabieg można powtórzyć. Regularna pielęgnacja i nawilżanie skóry oraz zdrowy tryb życia pozwoli cieszyć się efektami, jakie oferują biostymulatory tkankowe Linearse dłużej.

Stymulatory tkankowe Linearse polecane są dla osób:

 • z pierwszymi objawami starzenia się skóry twarzy
 • z cerą problematyczną, bliznami, bruzdami
 • z przebarwieniami skóry twarzy
 • ze skórą wymagającą regeneracji
 • ze skórą wiotką, pozbawioną jędrności i elastyczności
 1. Biostymulacja skóry Nucleofill

Biostymulacja skóry preparatem Nucleofill to głęboka odnowa i bioresktukturyzacja skóry dojrzałej. Naturalne polinukleotydy zawarte w Nucleofill umożliwiają efektowny lifting skóry twarzy poprzez jej zagęszczenie i uniesienie, które uzyskujemy dzięki wytwarzaniu kolagenu oraz elastyny. Biostymulatory tkankowe w tym preparacie mają również intensywne właściwości antyoksydacyjne, które poprzez eliminowanie wolnych rodników poprawiają wygląd skóry twarzy.

Zabiegi na twarz, w których wykorzystywane są stymulatory tkankowe Nucleofill pozwalają uzyskać nawilżoną i odmłodzoną cerę aktywując ważne dla odbudowy mechanizmy bioodnowy:

 • pobudzają skórę do odnowy
 • mają działanie antyoksydacyjne
 • nawilżają skórę

Te trzy czynniki są kluczem do pięknej i zdrowej skóry twarzy, a efekt liftingujący można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Biostymulatory tkankowe Nucleofill doceniane są również za trwałość efektów, którymi możesz cieszyć się do 18 miesięcy po zabiegu. To doskonały preparat, który odmłodzi skórę twarzy i zadba o jej zdrowie, pozwalając na doskonałe samopoczucie bazujące na świadomości atrakcyjnego wyglądu.

Zdecyduj się na terapie polecane przez ekspertów i zadowolone klientki, którym biostymulatory tkankowe pozwoliły odzyskać naturalne piękno skóry twarzy i wzmocnić pewność siebie oraz poczuć siłę kobiecości.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.