Pakiet Dla zabieganych

  • Zabieg MicroZone Dermalogica
  • Depilacja woskiem pach i łydek
  • Pedicure i malowanie lakierami O.P.I.

23090 minut

Zarezerwuj

ODŚWIEŻ SKÓRĘ PRZY ZABIEGU MicroZone

Idealny zabieg przed wielkim wyjściem lub kiedy masz mało czasu. Dzięki MicroZone odświeżysz i zregenerujesz swoją skórę. To optymalna pielęgnacja oparta na unikalnej recepturze wybranych specjalnie dla Ciebie produktów Dermalogica.

  • Szybki efekt
  • Indywidualnie dobrane produkty
  • Rozwiązanie przed ważnym wydarzeniem, kiedy masz mało czasu

DEPILACJA WOSKIEM

Woskowanie jest jedną z metod usuwania zbędnego owłosienia. Polega ona na wyrywaniu niechcianych włosków za pomocą ciepłego wosku, aplikowanego na skórę, a następnie zrywanego wraz z włosami.
Sprawne przeprowadzenie zabiegu minimalizuje nieprzyjemne doznania. Woskowanie pozwala na dłużej zachować gładką skórę, a regularne zabiegi osłabiają i zmniejszają ilość włosów na ciele.

PIELĘGNACJA STÓP

Zabieg pedicure klasycznego dla panów oferowany w naszych salonach obejmuje nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie skórek. To również cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę stóp i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka, odżywiona oraz mniej się poci, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Podczas wykonywania usługi kosmetyczka skraca i opiłowuje paznokcie, aby nadać im pożądany kształt, a także wygładza płytkę. W dalszej kolejności skupia uwagę na odsunięciu lub usunięciu nieestetycznych skórek. Następnie pozbywa się zgrubiałego naskórka, w szczególności zwracając uwagę na pięty i podeszwy stóp, gdzie skóra ma największą tendencję do przesuszania się i rogowacenia. Zabieg dopełnia pachnący peeling oraz relaksujący, dziesięciominutowy masaż na bazie luksusowych produktów O.P.I.  Całość usługi zwieńcza pomalowanie paznokci wybranym lakierem z szerokiej produktów O.P.I.

Pakiet Dla zabieganych

23090 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.