Pakiet Dla zabieganych

  • Zabieg MicroZone Dermalogica
  • Depilacja woskiem pach i łydek
  • Pedicure i malowanie lakierami O.P.I.

23090 minut

Zarezerwuj

ODŚWIEŻ SKÓRĘ PRZY ZABIEGU ProSkin 30

Idealny zabieg przed wielkim wyjściem lub kiedy masz mało czasu. Dzięki MicroZone odświeżysz i zregenerujesz swoją skórę. To optymalna pielęgnacja oparta na unikalnej recepturze wybranych specjalnie dla Ciebie produktów Dermalogica.

  • Szybki efekt
  • Indywidualnie dobrane produkty
  • Rozwiązanie przed ważnym wydarzeniem, kiedy masz mało czasu

DEPILACJA WOSKIEM

Woskowanie jest jedną z metod usuwania zbędnego owłosienia. Polega ona na wyrywaniu niechcianych włosków za pomocą ciepłego wosku, aplikowanego na skórę, a następnie zrywanego wraz z włosami.
Sprawne przeprowadzenie zabiegu minimalizuje nieprzyjemne doznania. Woskowanie pozwala na dłużej zachować gładką skórę, a regularne zabiegi osłabiają i zmniejszają ilość włosów na ciele.

PIELĘGNACJA STÓP

Zabieg opracowania paznokci u stóp oferowany w naszych salonach obejmuje nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie skórek. To również cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka i odżywiona, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Podczas wykonywania usługi podolog skraca i opiłowuje paznokcie, aby nadać im pożądany kształt, a także wygładza płytkę. W dalszej kolejności skupia uwagę na odsunięciu lub usunięciu nieestetycznych skórek. Całość usługi zwieńcza pomalowanie paznokci wybranym lakierem z szerokiej produktów O.P.I.

Pakiet Dla zabieganych

23090 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.