Pakiet Specjalny RevitaMed

  • Zabieg ionActive Dermalogica
  • Manicure i malowanie lakierami O.P.I.
  • Pedicure i malowanie lakierami O.P.I.

465150 minut

Zarezerwuj

ZABIEG MOCNO ODŻYWCZY NA TWARZ, SZYJĘ, DEKOLT „IonActive”

To innowacyjny zabieg przeznaczony do usuwania najczęstszych problemów skórnych, między innymi takich jak trądzik, przebarwienia, oznaki starzenia się skóry, jej odwodnienie i nadmierna wrażliwość. Jest to zabieg wysoce aktywny i skuteczny, który daje szybkie i widoczne efekty. Preparaty wykorzystywane podczas zabiegów IonActive są naładowane dodatnio i rozpuszczalne, dlatego są jonizowalne. Oznacza to, że mogą zostać przekształcone w roztwory o ładunku elektrycznym bardzo łatwo przenikające w głąb skóry i dostarczające do niej substancje odżywcze. Preparaty te są kompatybilne z prądem galwanicznym używanym podczas zabiegu jonoforezy, a także z ultradźwiękami, dlatego dzięki połączeniu tych zabiegów można uzyskać jeszcze lepsze efekty.

  • Retinol 1% – preparat ujędrniający, który zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry
  • Kwas hialuronowy – cząsteczka nawilżająca, która polecana jest przy suchej, odwodnionej i uwrażliwionej skórze
  • Oligopeptydy – zmniejszają przebarwienia i wspierają równomierny koloryt skóry
  • Niacynamid – związek pozwalający na zmniejszenie widoczności zmian trądzikowych u osób dorosłych i zapobiegający powstawaniu trądziku

Więcej o zabiegu IonActive

MANICURE I PEDICURE

Stylizacja paznokci nie jest związana jedynie z nadaniem im idealnego kształtu, ładnego wyglądu, koloru czy zdobień. Należy pamiętać że nieodzownie wiąże się ona z przestrzeganiem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Stosowanie dezynfekcji narzędzi prz pomocy odpowiednich środków chemicznych, następnie używanie autoklawu do ich sterylizacji oraz wykorzysywanie produktów jednorazowego użytku sprawia, że zabiegi takie jak manicure czy pedicure są dla Klienta w pełni bezpieczne i komfortowe. Dzięki temu Klienci naszych Salonów mogą czuć się pewnie, zdrowo i bezpiecznie przy każdym zabiegu.

Więcej o zabiegu Manicure
Więcej o zabiegu Pedicure

LAKIERY O.P.I.

Mała butelka lakieru do paznokci OPI, jest jednocześnie najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej. Niezwykła różnorodność kolorów, zawsze zgodna z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości to absolutny wyróżnik marki OPI.

Pakiet Specjalny RevitaMed

465150 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.