Terapie skóry twarzy

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.

ekskluzywne produkty Dermalogica

Jak wyglądają zabiegi Dermalogica?

Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii twarzy połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

Dlaczego wybrać terapie twarzy w RevitaMed?

  • Indywidualny dobór preparatów

Aby terapia skóry twarzy była skuteczna, należy dokładnie poznać jej potrzeby, stan i określić czego potrzebuje, aby uzyskać optymalne rezultaty. Specjaliści RevitaMed dobiorą preparaty, bazując na wymaganiach Twojej skóry, aby rezultaty z zabiegu były zadowalające i trwałe. Profesjonalnie dobrane preparaty są kluczem skuteczności terapii skóry twarzy.

  • Skuteczna pielęgnacja

Pielęgnując skórę twarzy codziennie, zwiększamy szansę na wydłużenie jej atrakcyjnego, młodego wyglądu, ale profesjonalna pielęgnacja w gabinecie RevitaMed to terapia skóry twarzy, która kompleksowo zadba o wszystkie potrzeby Twojej skóry od nawilżenia przez przywrócenie jędrności i elastyczności.

  • Dla skóry problematycznej

Skóra problematyczna wymaga specjalnego traktowania opartego na wiedzy i umiejętnościach, aby efekt terapii nie był odwrotny do zamierzonego. Terapia skóry problematycznej w RevitaMed do wyselekcjonowane produkty i zabiegi celujące w problem w celu uzyskania zachwycających i trwałych efektów.

  • Terapie przeciwtrądzikowe

Jedną z najpopularniejszych terapii skóry twarzy są terapie przeciwtrądzikowe. Wbrew pozorom każdy rodzaj trądziku jest inny i wymaga innego mechanizmu działania. Terapie skóry twarzy trądzikowej w RevitaMed podejmujemy po dokładnej analizie trądziku oraz stanu skóry, a także skłonności skóry do regeneracji.

  • Skóra z przebarwieniami

Przebarwienia skóry mogą być nieestetyczne, szczególnie jeżeli zajmują znaczną część skóry twarzy. Terapia skóry twarzy niwelująca przebarwienia przywróci jej naturalny koloryt, a podczas profesjonalnej konsultacji poznasz prawidłową pielęgnację skóry i dowiesz się jak unikać przebarwień w przyszłości.

  • Terapie przeciwstarzeniowe

Skuteczne terapie skóry twarzy u osoby ze skórą dojrzałą to seria zabiegów i doboru odpowiednich produktów o różnych metodach aplikacji. Łączenie ze sobą kompleksowej kuracji i terapii skóry oraz zastosowanie sprawdzonych kosmetyków z wybranymi substancjami aktywnymi pozwoli przywrócić skórze elastyczność i blask.

Terapie przeciwstarzeniowe

  • Dla skóry wrażliwej, wymagającej łagodnych preparatów

Mając skórę delikatną i wrażliwą, nie musisz rezygnować z dbania o jej piękno i jędrność. Specjaliści RevitaMed uwzględnią osobiste potrzeby Twojej wrażliwej skóry i dobiorą terapie skóry twarzy, która w delikatny, ale skuteczny sposób pomoże uzyskać oczekiwane przez Ciebie efekty. Podczas konsultacji omówisz możliwości naszych profesjonalnych produktów i sprawdzonych technik dla piękna Twojej cery.

  • Hipoalergiczne składniki

Skład produktów używanych w RevitaMed to podstawa skuteczności, ale i bezpieczeństwa. Posiadamy jedynie produkty, których rezultaty możemy osobiście zagwarantować. Podobnie jak bezpieczeństwo ich zastosowania. Terapia skóry twarzy ma być przyjemnością i wpływać na poprawę nie tylko wyglądu, ale również zdrowia i samopoczucia naszych klientów.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.