?> ?>

Aktualności Satori

Dr Cyj Hair Filler

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology.

DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Docenili go lekarze dermatolodzy, przyznając nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej”.

 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie 4 – 6 zabiegów mezoterapii w odstępach dwutygodniowych na zmianę z osoczem bogatopłytkowym, a następnie jeden zabieg podtrzymujący co 6 – 8 tygodni.

czytaj dalej >>>

Terapie i masaże ciała

czytaj dalej >>>

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA – SZCZECIN

Mezoterapia igłowa to jeden z najlepszych sposobów, dający szybki, trwały i przede wszystkim skuteczny efekt w kwestii odmłodzenia i regeneracji skóry. Pozwala zachować jej naturalny wygląd, przy dość widocznej poprawie samego stanu tkanki. Mezoterapia igłowa należy do jednego z częściej stosowanych zabiegów wśród osób chcących poprawić swój wygląd. Jest ona wykonywana przez specjalistów w naszym gabinecie RevitaMed, mieszczącym się w malowniczym mieście Szczecin. Mezoterapia igłowa pozwala skórze złapać drugi oddech, zapewnia jej świeżość, poprawia elastyczność oraz nadaje młodszy wygląd. Cały proces odbywa się przez wprowadzenie w głębsze warstwy skóry, przy pominięciu samego naskórka substancji aktywnych. Ten krok jest dość istotny, gdyż struktura wierzchniej części skóry nie wchłania tego typu kosmetyków dlatego konieczna jest głębsza implementacja. Trzeba zaznaczyć, że już sama penetracja skóry przez jej nakłuwanie, pozwala pobudzić krążenie napinając zwiotczałe tkanki. Podanie przy tym stosownych substancji aktywnych przyspiesza i utrwala pożądane efekty. Mezoterapia igłowa może być stosowana w przypadku wielu osób, niezależnie od wieku, choć co istotne poczynając od 25 roku życia. Jeżeli skóra posiada przebarwienia słoneczne, niechciane cienie pod oczami lub wymaga zwykłego nawilżenia to ten zabieg jest bardziej niż wskazany. Mezoterapia igłowa  doskonale redukuje niekorzystne efekty czasu, zapewniając stosowne napięcie skóry. Świetnie sprawdzi się u osób o delikatniejszej cerze, mających zwiotczałą, pozbawioną owalu oraz dojrzałą skórę. Co istotne, mezoterapia igłowa  daje sposobność w kwestii łączenia jej z innymi zabiegami. Po więcej informacji oraz indywidualne konsultacje zapraszamy do naszego gabinetu w mieście Szczecin.

Substancje aktywne używane w mezoterapii

 • kwas hialuronowy – poprawia napięcie i elastyczność skóry, zapewnia jej nawilżenie
 • witaminy i minerały – pobudzają procesy w komórkach oraz pozwalają na zachowanie balansu biologicznego w głębszych warstwach skóry
 • koenzymy – pomagają przyspieszyć proces odbudowy tkanek
 • kwasy nukleinowe – zapewniają stosowną stymulację procesów białek
 • L-karnityna – przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, jest częścią procesu lipolizy
 • biotyna – inaczej witamina H, pobudza funkcjonowanie włosów i skóry
 • aminofilina – pobudza przemianę trójglicerydów
 • preparaty złożone – wykazują szerokie spektrum działania

WSKAZANIA

Mezoterapia igłowa jest to dość delikatny i złożony proces, który wymaga wstrzykiwania tuż pod skórę stosownych substancji aktywnych. Te są zawarte w specjalnie dobranych i uprzednio przygotowanych mieszankach leczniczych. Całość jest komponowana w zależności od jej przeznaczenia. tj. rejonu skóry, problemu oraz wieku danej osoby. Roztwór substancji ma na celu polepszyć metabolizm komórek oraz zwiększyć ilość kolagenu i elastyny przez zmuszenie skóry do ich większego wytwarzania. Poprawia to stan cery i to na wielu poziomach. Już po kilku zabiegach, widoczna są pierwsze efekty w kwestii napięcia, jędrności i nawilżenia. Wiele ze zmarszczek znika, a co większe ulegają znacznemu spłyceniu. Skóra nabiera blasku i młodzieńczego wigoru. Wymaga to dużego doświadczenia oraz stosownej aparatury. Nasz gabinet RevitaMed, który funkcjonuje w mieście Szczecin spełnia te kryteria.

Mezoterapia igłowa do zabiegów twarzy, szyi i dekoltu wykorzystuje substancje na bazie kwasu hialuronowego oraz innych indywidualnie indywidualnie dobranych składników. Mowa tutaj o witaminach A, C, E oraz licznych substancjach czynnych pochodzenia roślinnego. Sam kwas hialuronowy jest składnikiem, który jest naturalną częścią budowy skóry. Odpowiada za wiązanie w niej wody, gdzie na jedną cząstkę samego kwasu przypada 250 cząstek H2O. Dostarczane w ten sposób dodatkowe witaminy, nie ulegają utlenianiu i działają antyrodnikowo.

 • odmładzanie, regeneracja i poprawa wyglądu skóry
 • redukcja zmarszczek, zwiotczenia, odwodnienia skóry
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • redukcja cieni, zasinień pod oczami
 • redukcja przebarwień
 • odmłodzenie owalu twarzy
 • ujędrnienie, przywrócenie napięcia i elastyczności skóry
 • leczenie rozstępów i blizn
 • leczenie i profilaktyka wypadania włosów
 • redukcja cellulitu (ramiona, brzuch, uda, pośladki)
 • leczenie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej

O ZABIEGU

Przebieg zabiegu

Mezoterapia igłowa wymaga specjalnego podejścia z uwagi na podskórne podawanie substancji. Na początek nakłada się na wskazane miejsce maść znieczulającą. Po odczekaniu kilku chwil podaje się indywidualnie dobraną mieszaninę substancji leczniczych. Odbywa się to przez mikro nakłucia skóry na głębokość nie przekraczającą 3 mm i odległościach rzędu 5-10 mm od siebie. Po wszystkim mogą wystąpić zaczerwienienia oraz drobne sińce w miejscach aplikowania, ale te znikają w zaledwie parę dni.

Częstotliwość zabiegów

Już pierwsza wizyta skutkuje poprawą jakości skóry. Przy czym solidne i znacznie bardziej widoczne efekty, mezoterapia igłowa daje po odpowiedniej serii zabiegów. Ich ilość rzecz jasna jest uwarunkowana stanem samej skóry oraz wymaganiami ze strony klienta.

Wiele badań wykazuje, że optymalne rezultaty przynosi wykonywanie 4 do 6 zabiegów, co 7 do 30 dni. Jak wcześniej wspomniano, jest to uzależnione od dolegliwości skóry oraz wykorzystanego preparatu. Dla zachowania samego efektu, sugeruje się przeprowadzanie drobnych zabiegów utrwalających kilka razy do roku.

Zalecenia po zabiegu

Mezoterapia igłowa może być wykonywana, bez względu na porę roku, także okres letni nie jest żadnym problemem. Przy czym po zabiegu zdecydowanie odradza się korzystanie z sauny, basenu, wylegiwania na słońcu, czy wzmożonego wysiłku przez okres 5 dni. Przez pierwsze 2 dni wskazane jest spożywanie większej ilości wody mineralnej, celem lepszego nawodnienia skóry.

Przeciwwskazania

 • alergia na substancje stosowaną podczas zabiegu
 • choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne: stany zapalne, aktywna opryszczka)
 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres laktacji
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych
 • skłonność skóry do powstawania bliznowców

czytaj dalej >>>

Lipoliza iniekcyjna

LIPOLIZA INIEKCYJNA – SZCZECIN

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Piękny wygląd jest wizytówką każdego z nas. Marzymy o młodym, zdrowym, naturalnym wyglądzie i jesteśmy świadomi, że w dużej mierze zależy on od nas. W dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii rodzą się coraz to nowsze technologie umożliwiające w bezpieczny i skuteczny sposób stoczyć walkę z upływającym czasem, szkodliwym wpływem środowiska czy własnymi niedoskonałościami. Jednym z takich sposobów jest lipoliza iniekcyjna. Oddając się w ręce specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej z gabinetu RevitaMed z miasta Szczecin, stawiasz nie tylko na piękno, ale przede wszystkim na zdrowie, komfort i bezpieczeństwo.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Gabinet RevitaMed z miejscowości Szczecin, stosuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej nie tylko na obszar twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jeśli potrzeba rozpuścić zgromadzony gdzieś nadmiar tkanki tłuszczowej – warto wykonać serię zabiegów lipolizy iniekcyjnej lub inaczej intralipoterapię podając przy pomocy igieł preparat powodujący niszczenie błon komórkowych i rozpad komórek tłuszczowych. Najczęściej dotyczy to okolicy brzucha, bioder, boków lub podbródka. Lipoliza iniekcyjna  to zabieg, który najlepiej wykonać w 3 do 5 serii, w odstępach 2 tygodni i dodatkowo uzupełnić drenażem limfatycznym lub masażem. Te pomogą wydalić zniszczone komórki tłuszczowe. Trzeba zaznaczyć, że pierwsze efekty lipoliza iniekcyjna daje już po niecałym miesiącu, w granicach 3 tygodni. Całość przeprowadza się stopniowo, gdyż jednorazowo nie można podać zbyt dużej ilości preparatu. Poziom i tempo redukcji tkanki tłuszczowej zależą od miejsca poddanemu zabiegowi. Lipoliza iniekcyjna to bardzo bezpieczny zabieg. Nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Przy czym po wszystkim może wystąpić zaczerwienienie oraz obrzęk, a także niewielkie bóle. Te jednak powinny ustąpić po kilku dniach przy zachowaniu stosownej rozwagi oraz higieny. Należy podkreślić, że lipoliza iniekcyjna nie jest  alternatywą dla liposukcji. Jest ona zalecana dla osób z normalną lub lekką nadwagą. Ma ona na celu pozbycie się niechcianych i ciężkich w wyeliminowaniu miejsc nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Jest doskonałym dopełnieniem ciężkich treningów oraz sumiennej diety. Po więcej informacji oraz na indywidualne konsultacje zapraszamy do naszego gabinetu w pięknym mieście Szczecin.
czytaj dalej >>>

Konsultacja

czytaj dalej >>>

Depilacja woskiem Depileve

DEPILACJA WOSKIEM „DEPILEVE”

W ofercie naszego salonu z siedzibą w mieście Szczecin, znajdą Państwo komfortową usługę depilacji woskiem. Woskowanie jest jedną z metod usuwania nadmiarowego owłosienia. Może być stosowana na wszystkich strefach ciała i daje znakomite efekty, które utrzymują się około 4 tygodni. Polega ona na usunięciu włosków za pomocą ciepłego wosku, aplikowanego na skórę, a następnie odklejanego wraz z włoskami. Oferujemy zabiegi depilacji woskiem górnej wargi (wąsika), ud, rąk, policzków, palców u stóp, pach, pleców, łydek, nóg, brzucha, brwi, brody oraz okolic bikini.  Sprawne przeprowadzenie zabiegu pozwala na niemal przyjemne doznania. Specjalne składniki wosku mają działania antyseptyczne oraz znacznie łagodzą ewentualne podrażnienia. Aby woskowanie było skuteczne ważne aby włoski miały długość około 1 cm. Jeśli włosy będą za krótkie ich depilacja może być niemożliwa, a zbyt długie włoski mogą być troszkę trudniejsze do usunięcia. Zalecamy także wykonanie peelingu dzień przed zabiegiem, gdyż dzięki gładkiej skórze wosk będzie lepiej przylegał do włosów. Depilacja woskiem pozwala na dłużej zachować gładką skórę, a regularne zabiegi osłabiają i zmniejszają ilość włosków na ciele. Dużą zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy efekt gładkiej skóry oraz możliwość woskowania całego ciała. Regularna depilacja woskiem, sprawia że włosy stają się rzadsze, delikatniejsze, słabsze i cieńsze.
Zapraszamy do naszego gabinetu Aleja Piastów 8, Szczecin – Depilacja woskiem.

czytaj dalej >>>

Depilacja cukrem „Ella”

DEPILACJA CUKREM – SZCZECIN

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ „ELLA”

Depilacja cukrem jest najbardziej naturalną metodą depilacji stosowaną od kilku tysięcy lat. Metoda jest szczególnie delikatna, dlatego często stosuje się ją przy depilacji miejsc intymnych. Depilacja cukrem jest polecana tym kobietom, które cenią sobie uczucie lekkości i delikatności skóry. Pasta cukrowa jest bardzo przyjazna nawet dla wrażliwej dla skóry. Depilacja cukrem nie podrażnia i nie wywołuje żadnych alergii. Pasta przykleja się tylko do włosków, a nie samej skóry. Pozwala to na częstsze wykonywanie zabiegów, gdyż nie trzeba czekać na dłuższe odrosty. Depilacja cukrem pozwala na usuwanie włosków już o 2-3 mm długości. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, najlepiej gdy depilacja cukrem jest wykonana przez specjalistę w odpowiednim gabinecie. Na przykład w naszym Gabinecie RevitaMed, mieszczącym się w mieście Szczecin.

Dlaczego pasta cukrowa?

 • pasta cukrowa Ella jest w 100% naturalna
 • bardzo delikatna
 • długotrwały efekt: 3-4 tygodnie
 • nie podrażnia skóry
 • nie łamie i nie urywa włosków
 • depilacja z kierunkiem wzrostu włosa
 • bez ryzyka poparzeń
 • bezpieczna alergików, osób z wrażliwą skórą i chorobami skóry
 • nadaje się do stosowania przy skórze naczyniowej i żylakach
 • bezpieczna dla kobiet w ciąży
 • zmywalna ciepłą wodą
 • nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników
 • nie testowana na zwierzętach
czytaj dalej >>>
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.