Mikrodermabrazja Poczuj gładkość swojej skóry...

O ZABIEGU

MIKRODERMABRAZJA SZCZECIN

Zapraszam do najlepszego salonu kosmetycznego na zabiegi mikrodermabrazji w mieście Szczecin.

Mikrodermabrazja to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny  polecany głównie dla skóry przetłuszczającej się, bądź mieszanej.

Głowica pokryta drobinkami diamentu o zróżnicowanej gradacji delikatnie złuszcza suchy naskórek, który następnie jest w tej formie dokładnie zbierany. Regulowana głębokość ścierania pozwala na dużą precyzję wykonania. Kolejne warstwy usuwane są stopniowo, co daje nam pewność równomiernego wygładzenia.

Podczas zabiegu usuwany jest suchy naskórek, co pozwala na głębokie oczyszczenie porów skóry. Zabieg intensywnie stymuluje również głębsze warstwy skóry. Poprawie ulega mikrokrążenie i ukrwienie tkanek. Ponadto pobudzone zostają procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu staje się ona gęstsza, gładsza i ładniejsza.

Mikrodermabrazja Szczecin jest mniej inwazyjną alternatywą dla peelingu chemicznego, gdyż jest zabiegiem znacznie łagodniejszym dla skóry. Jest doskonałym wyborem dla osób z alergiami. Sam zabieg jest tak bezbolesny, że aż przyjemny.

ZALECA SIĘ SERIĘ 4 do 6 zabiegów. EFEKTY utrzymują się minimum 6 miesięcy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU I EFEKTY

Polecamy zabiegi mikrodermabrazji diamentowej w miejscowości Szczecin osobom ze zmarszczkami, drobnymi uszkodzeniami oraz przebarwieniami skóry. Aktywizowana jest produkcja kolagenu i elastyny, co niezwykle skuteczne w regeneracji skóry. Inne zalecenia do zabiegu to: zaburzenia pracy gruczołów łojowych, nadmierne przetłuszczanie się skóry, suchość skóry,  rozszerzone pory, zaburzenia rogowacenia, powierzchowne zaburzenie pigmentacji, szara ziemista skóra, a także rozstępy, drobne zmarszczki, cera tłusta i mieszana.

  • Gładsza skóra
  • Jednolity koloryt cery
  • Zmniejszenie przebarwień oraz zmarszczek
  • Pory zwężone i zmatowienie cery tłustej lub mieszanej

PRZECIWWSKAZANIA

Wykonywana mikrodermabrazja w mieście Szczecin jest nieinwazyjnym i łagodnym zabiegiem. Niejednokrotnie stosowana nawet w przypadku cery wrażliwej. Posiada niezliczone zalety i można ją wykonywać w każdym przypadku, jeśli tylko nie ma ścisłych przeciwwskazań medycznych takich jak nowotwór skóry, otwarte rany w miejscu poddanym zabiegowi, wirusowe lub bakteryjne choroby skóry, aktywne stany zapalne skóry, a także skóra naczyniowa.

Mikrodermabrazja  Szczecin- gwarancja bez bólu i bez uczuleń-  zarezerwuj termin już dziś!

Wybierz zabieg

Mikrodermabrazja z oczyszczaniem manualnym

30060 minut

Mikrodermabrazja na twarz, szyję, dekolt

18060 minut

Mikrodermabrazja + kwas migdałowy M-Peel Purlés

36060 minut

Mikrodermabrazja + ultradźwięki + maska

24060 minut

Mikrodermabrazja + ultradźwięki/ ampułkę + masaż + maska

28060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.