?> ?>

Manicure japoński odżyw i wzmocnij swoje paznokcie...

MANICURE

Stylizacja paznokci nie jest związana jedynie z nadaniem im idealnego kształtu, ładnego wyglądu, koloru czy zdobień. Należy pamiętać że nieodzownie wiąże się ona z przestrzeganiem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Stosowanie dezynfekcji narzędzi prz pomocy odpowiednich środków chemicznych, następnie używanie autoklawu do ich sterylizacji oraz wykorzysywanie produktów jednorazowego użytku sprawia, że zabiegi takie jak manicure czy pedicure są dla Klienta w pełni bezpieczne i komfortowe. Dzięki temu Klienci naszych Salonów mogą czuć się pewnie, zdrowo i bezpiecznie przy każdym zabiegu.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński zalecany jest osobom mającym kruche, łamliwe i rozdwajające się się paznokcie. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci. Polega on na energicznym wcieraniu w płytkę paznokciową pasty zawierającej składniki aktywne np. witaminę A, witaminę E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza martwego. To powoduje wzmocnienie naszych naturalnych paznokci i nadanie im połysku, dzięki czemu stają się zdrowe, zadbane i mocne. Dla utrzymania efektu zabieg można powtarzać co dwa tygodnie.

Wybierz zabieg

Manicure japoński + ściągnięcie żelu lub hybrydy

14050 minut

Manicure SPA

dla bardzo zmęczonych i zniszczonych dłoni

13060 minut

Malowanie paznokci lakierami O.P.I.

3510 minut

Manicure japoński

odżyw i wzmocnij swoje paznokcie...

11040 minut

Manicure klasyczny

7030 minut

Gorąca parafina na zmęczone dłonie

delikatność jedwabiu w Twoich rękach

7030 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.