?> ?>

Manicure klasyczny

MANICURE

Stylizacja paznokci nie jest związana jedynie z nadaniem im idealnego kształtu, ładnego wyglądu, koloru czy zdobień. Należy pamiętać że nieodzownie wiąże się ona z przestrzeganiem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Stosowanie dezynfekcji narzędzi prz pomocy odpowiednich środków chemicznych, następnie używanie autoklawu do ich sterylizacji oraz wykorzysywanie produktów jednorazowego użytku sprawia, że zabiegi takie jak manicure czy pedicure są dla Klienta w pełni bezpieczne i komfortowe. Dzięki temu Klienci naszych Salonów mogą czuć się pewnie, zdrowo i bezpiecznie przy każdym zabiegu.

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny polega na opiłowaniu paznokcia w celu nadania mu pożądanego kształtu oraz podważeniu i usunięciu skórek przy użyciu specjalnego patyczka oraz cążek lub frezarki. Manikiurzystka znakomicie wykona zabiegi przy użyciu sprzętu tradycyjnego, który w Dotyku Piękna każdorazowo jest poddawany dezynfekcji, a następnie sterylizacji. Dla Klientów, którzy nie lubią cążek, w ofercie Salonu znalazł się także manicure biologiczny, polegający na  zmiękczaniu skórek i delikatnym ich odsunięciu przy pomocy jednorazowego patyczka. Każdy zabieg manicure w zależności od upodobań Klienta możemy zakończyć nałożeniem oliwki, użyciem specjalnej odżywki lub pomalowaniem płytki paznokcia wybranym lakierem marki O.P.I. z dostępnej gamy kolorystycznej.

Wybierz zabieg

Manicure japoński + ściągnięcie żelu lub hybrydy

14050 minut

Manicure SPA

dla bardzo zmęczonych i zniszczonych dłoni

13060 minut

Malowanie paznokci lakierami O.P.I.

3510 minut

Manicure japoński

odżyw i wzmocnij swoje paznokcie...

11040 minut

Manicure klasyczny

7030 minut

Gorąca parafina na zmęczone dłonie

delikatność jedwabiu w Twoich rękach

7030 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.