?> ?>

malowanie paznokci lakierem O.P.I.

LAKIERY O.P.I.

Mała butelka lakieru do paznokci OPI, jest jednocześnie najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej. Niezwykła różnorodność kolorów, zawsze zgodna z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości to absolutny wyróżnik marki OPI.

Piękna niczym amerykański sen historia firmy wywodzi się z Hollywood, jedynego miejsca na ziemi gdzie spełniają się marzenia, czego jest dowodem. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie niemal 300 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą między innymi największe gwiazdy showbiznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

Produkty OPI pojawiają się zawsze tam, gdzie w świecie wielkiego stylu dzieje się coś niezwykłego. Styliści OPI pracują na backstage’ach największych pokazów mody, są obecni na ekskluzywnych eventach, dbają o wizerunek paznokci największych ikon mody. Produkty OPI są obecne w największych i najpiękniejszych salony piękności.
W Polsce OPI występuje głównie w salonach kosmetycznych i wyspecjalizowanych „nail barach”, co czyni markę jeszcze bardziej wyjątkową. Dzięki fachowym dłoniom stylistów paznokci klienci mogą cieszyć się pięknym manikiurem wiele dni.

Przez wszystkie lata swojego istnienia firma OPI dostarczyła wiele radości kobietom z ponad 100 krajów świata i sprawiła, że „piękniej” myślą o sobie. OPI ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia.
Pozycję lidera OPI przyjmuje z wielką odpowiedzialnością, zawsze oferując swym klientkom najwyższą jakość produktów i usług. Reputacja OPI opiera się na zaangażowaniu firmy w sprawy jakości, bezpieczeństwa, nowatorstwa i doskonałości – zaangażowaniu, które przejawia się w każdym produkcie, każdego dnia.
Twórczynią i kreatorką kolorów lakierów OPI jest Suzi Weiss Fischmann, zwana „Pierwszą Damą lakierów do paznokci”. Oprócz regularnych kolekcji stworzyła ona także kolekcje lakierów do wielkich produkcji filmowych Disneya, a także dla największych marek z okazji ich jubileuszy (np. kolekcję na 50-lecie Forda Mustanga czy z okazji 125 rocznicy słynnego napoju Coca-Cola).

Zabawa trwa, marka OPI rozwija się niezwykle dynamicznie, przynosząc radość swoim klientkom. Inspiruje i nadaje kolor rzeczywistości. A przed nami jeszcze wiele nowości i niespodzianek dla fanek.

Wybierz zabieg

Podstawowy zabieg podologiczny

od 18090 minut

malowanie paznokci lakierem O.P.I.

3015 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.