?>

TERAPIA IonActive Przeznaczony dla cery z trądzikiem, naczynkami, suchą skórą i przebarwieniami

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.
Jak wyglądają zabiegi Dermalogica? Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

TERAPIA IonActive

To innowacyjny zabieg przeznaczony do usuwania najczęstszych problemów skórnych, między innymi takich jak trądzik, przebarwienia, oznaki starzenia się skóry, jej odwodnienie i nadmierna wrażliwość. Jest to zabieg wysoce aktywny i skuteczny, który daje szybkie i widoczne efekty. Preparaty wykorzystywane podczas zabiegów IonActive są naładowane dodatnio i rozpuszczalne, dlatego są jonizowalne. Oznacza to, że mogą zostać przekształcone w roztwory o ładunku elektrycznym bardzo łatwo przenikające w głąb skóry i dostarczające do niej substancje odżywcze. Preparaty te są kompatybilne z prądem galwanicznym używanym podczas zabiegu jonoforezy, a także z ultradźwiękami, dlatego dzięki połączeniu tych zabiegów można uzyskać jeszcze lepsze efekty.

  • Retinol 1% – preparat ujędrniający, który zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry
  • Kwas hialuronowy – cząsteczka nawilżająca, która polecana jest przy suchej, odwodnionej i uwrażliwionej skórze
  • Oligopeptydy – zmniejszają przebarwienia i wspierają równomierny koloryt skóry
  • Niacynamid – związek pozwalający na zmniejszenie widoczności zmian trądzikowych u osób dorosłych i zapobiegający powstawaniu trądziku

GELLOID

Po wprowadzeniu w skórę wybranego preparatu nakłada się jeden z dwóch rodzajów Gelloidów – to nazwa hybrydy preparatu do masażu oraz maski, której celem jest stworzenie okluzji dla składników aktywnych. Pozwalają one na uzyskanie efektu relaksującego chłodzenia lub energetyzującego uczucia rozgrzania skóry.

  • ExoThermal Gelloid – samo-rozgrzewający się preparat, który w chwili naniesienia na skórę nadaje jej przyjemne ciepło. Pozwala na przyspieszenie penetracji składników w preparatach do zabiegu IonActive. Wspiera prawidłowy poziom nawilżenia skóry, odbudowuje jej naturalną barierę ochronną.
  • EndoThermal Gelloid – preparat chłodzący, który skutecznie wspomaga przenikanie aktywnych składników w głąb skóry, a także nawadnia ją i uspokaja. Polecany przy zmianach trądzikowych. Daje skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Wybierz zabieg

Terapia Pro Power Peel

złuszczanie dla skóry normalnej

36060 minut

Terapia ProBright

rozświetl swoją twarz...

35060 minut

Terapia Daily Skin Health

23060 minut

oczyszczanie manualne twarzy

Dedykowany dla skóry z trądzikiem grudkowym, zaskórnikowym i ropnym

19060 minut

TERAPIA Active Clearing

dedykowany dla skóry trądzikowej

26060 minut

TERAPIA UltraCalming

ukojenie dla skóry wrażliwej...

25060 minut

Terapia AGEsmart

intensywny zabieg przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej

29060 minut

ekspresowy ProSkin 30

szybkie nawilżenie

od 9930 minut

TERAPIA IonActive

Przeznaczony dla cery z trądzikiem, naczynkami, suchą skórą i przebarwieniami

35060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.