BowerBright rozświetl swoją twarz...

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.
Jak wyglądają zabiegi Dermalogica? Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

ZABIEG PowerBright

Nowa seria zabiegów PowerBright Dermalogica to trzy preparaty lecznicze, stworzone po to by zwalczać i przeciwdziałać hiperpigmentacji – przebarwieniom różnego pochodzenia. To silne TRIO rozjaśnia, wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry jednocześnie zachowując jej spójność. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny – barwnika skóry jednocześnie umożliwiając złuszczanie się przebarwionych komórek. Niezależnie czy przebarwienia powstały w wyniku oddziaływania promieni UV, hormonów czy stanu zapalnego. Hiperpigmentacja może być teraz kontrolowana u jej podstaw, co daje klarowną, gładszą, jaśniejszą i bardziej równomierną pod kątem koloru, świetlistą skórę. W zależności od rodzaju skóry możemy walczyć z przebarwieniami na trzy różne sposoby:

  • skóra wrażliwa– Zabieg idealny dla osób z wrażliwą skórą, borykających się nie tylko z przebarwieniami, ale także ze stanami zapalnymi i zaczerwienieniami. Wysoce wyspecjalizowana terapia przyśpiesza rozjaśnianie skóry, poprawia jej teksturę oraz wyrównuje koloryt jednocześnie regulując nad aktywne komórki barwnikowe. Unikalne połączenie zaawansowanej eksfoliacji, technologii przenikania preparatu oraz składników peptydowych współgra, by móc zwalczać i kontrolować hiperpigmentację oraz jednocześnie redukować podrażnienia i zaczerwienienia skóry wrażliwej. Efekt? Ukojona, gładsza i rozjaśniona skóra o równomiernym, świetlistym kolorycie!
  • skóra trądzikowa– Terapia polecana dla osób z cerą trądzikową pragnących jednocześnie zwalczać wypryski i zmniejszyć przebarwienia pozapalne. Zabieg nie tylko rozjaśni koloryt skóry, ale także poprawi jej teksturę i spójność. Dobranie odpowiednich preparatów marki Dermalogica wraz z rozjaśniającym TRIO PowerBright sprawi, że Twoja skóra będzie gładsza, rozświetlona, ukojona, a wypryski i przebarwienia pozapalne mniej widoczne!
  • skóra dojrzała– Zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej, zniszczonej słońcem oraz starzejącej się. Skupia się na rozjaśnieniu przebarwień skóry, głównie plam soczewicowatych i starczych. Silne składniki eksfoliujące usuwają obumarłe komórki skóry podczas gdy zaawansowane składniki w postaci oleosomów zwalczają hiperpigmentację i poprawiają spójność komórek dając w efekcie świeższy, zdrowszy i bardziej rozświetlony wygląd.

Wybierz zabieg

Exfoliants

złuszczanie dla skóry normalnej

14060 minut

BowerBright

rozświetl swoją twarz...

od 18060 minut

Moisturises

13060 minut

oczyszczanie manualne twarzy

Dedykowany dla skóry z trądzikiem grudkowym, zaskórnikowym i ropnym

13060 minut

oczyszczający MediBack

dedykowany dla skóry trądzikowej

12060 minut

UltraCalming

ukojenie dla skóry wrażliwej...

od 15060 minut

AGEsmart

intensywny zabieg przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej

18060 minut

ekspresowy MicroZone

szybkie nawilżenie

8030 minut

BioSurface Peel

biologiczny dwufazowy peeling złuszczający

16060 minut

IonActive System

Przeznaczony dla cery z trądzikiem, naczynkami, suchą skórą i przebarwieniami

35060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.