?> ?>

Terapia PRO Bright ze stabilną wit.C rozświetl swoją twarz...

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.
Jak wyglądają zabiegi Dermalogica? Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

TERAPIA ProBright

Nowa seria zabiegów PowerBright Dermalogica to trzy preparaty lecznicze, stworzone po to by zwalczać i przeciwdziałać hiperpigmentacji – przebarwieniom różnego pochodzenia. To silne TRIO rozjaśnia, wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry jednocześnie zachowując jej spójność. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny – barwnika skóry jednocześnie umożliwiając złuszczanie się przebarwionych komórek. Niezależnie czy przebarwienia powstały w wyniku oddziaływania promieni UV, hormonów czy stanu zapalnego. Hiperpigmentacja może być teraz kontrolowana u jej podstaw, co daje klarowną, gładszą, jaśniejszą i bardziej równomierną pod kątem koloru, świetlistą skórę. W zależności od rodzaju skóry możemy walczyć z przebarwieniami na trzy różne sposoby:

  • skóra wrażliwa– Zabieg idealny dla osób z wrażliwą skórą, borykających się nie tylko z przebarwieniami, ale także ze stanami zapalnymi i zaczerwienieniami. Wysoce wyspecjalizowana terapia przyśpiesza rozjaśnianie skóry, poprawia jej teksturę oraz wyrównuje koloryt jednocześnie regulując nad aktywne komórki barwnikowe. Unikalne połączenie zaawansowanej eksfoliacji, technologii przenikania preparatu oraz składników peptydowych współgra, by móc zwalczać i kontrolować hiperpigmentację oraz jednocześnie redukować podrażnienia i zaczerwienienia skóry wrażliwej. Efekt? Ukojona, gładsza i rozjaśniona skóra o równomiernym, świetlistym kolorycie!
  • skóra trądzikowa– Terapia polecana dla osób z cerą trądzikową pragnących jednocześnie zwalczać wypryski i zmniejszyć przebarwienia pozapalne. Zabieg nie tylko rozjaśni koloryt skóry, ale także poprawi jej teksturę i spójność. Dobranie odpowiednich preparatów marki Dermalogica wraz z rozjaśniającym TRIO PowerBright sprawi, że Twoja skóra będzie gładsza, rozświetlona, ukojona, a wypryski i przebarwienia pozapalne mniej widoczne!
  • skóra dojrzała– Zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej, zniszczonej słońcem oraz starzejącej się. Skupia się na rozjaśnieniu przebarwień skóry, głównie plam soczewicowatych i starczych. Silne składniki eksfoliujące usuwają obumarłe komórki skóry podczas gdy zaawansowane składniki w postaci oleosomów zwalczają hiperpigmentację i poprawiają spójność komórek dając w efekcie świeższy, zdrowszy i bardziej rozświetlony wygląd.

Wybierz zabieg

Indywidualne terapie zabiegowe

poczuj się wyjątkowo...

od 28060 minut

Rytuał mindfulness & Age Smart

zabieg z relaksującym masażem twarzy, szyi, dekoltu, ramion i głowy

45060 minut

Top zabieg od 13lat! Age smart Classic

Światowy bestseller wśród zabiegów Dermalogica

33060 minut

Top zabieg od 13 lat! Age Smart Lift

z masażem Endermolift

38060 minut

Terapia PRO Bright ze stabilną wit.C

rozświetl swoją twarz...

28060 minut

Terapia Pro Power Peel

złuszczanie dla skóry normalnej

35060 minut

Terapia PRO Calm

ukojenie dla Twojej skóry...

28060 minut

Terapia PRO Clear

oczyść dogłębnie swoją skórę

od 25060 minut

Oczyszczanie manualne twarzy

Dedykowany dla skóry z trądzikiem grudkowym, zaskórnikowym i ropnym

21060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.