UltraCalming ukojenie dla skóry wrażliwej...

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.
Jak wyglądają zabiegi Dermalogica? Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

ZABIEG UltraCalming

Wysoce skuteczne antidotum na wrażliwą skórę. Jest to terapia łagodząca pieczenie i zaczerwienienia. Przynosi ulgę przy trądziku różowatym i podrażnieniach powstałych w wyniku eksfoliacji skóry. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Połączenie kompleksu UltraCalming z wyciągami roślinnymi zapewnia wyjątkowo skuteczną osłonę przed dalszymi podrażnieniami skóry. Wspomaga proces odbudowy skóry. Zalecana w przypadku skóry wrażliwej, alergicznej, naczyniowej i przy problemach z trądzikiem różowatym.

  • Dla wrażliwej skóry
  • Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
  • Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry
  • Osłona przed podrażnieniem

Wybierz zabieg

Exfoliants

złuszczanie dla skóry normalnej

14060 minut

BowerBright

rozświetl swoją twarz...

od 18060 minut

Moisturises

13060 minut

oczyszczanie manualne twarzy

Dedykowany dla skóry z trądzikiem grudkowym, zaskórnikowym i ropnym

13060 minut

oczyszczający MediBack

dedykowany dla skóry trądzikowej

12060 minut

UltraCalming

ukojenie dla skóry wrażliwej...

od 15060 minut

AGEsmart

intensywny zabieg przeciwstarzeniowy dla skóry dojrzałej

18060 minut

ekspresowy MicroZone

szybkie nawilżenie

8030 minut

BioSurface Peel

biologiczny dwufazowy peeling złuszczający

16060 minut

IonActive System

Przeznaczony dla cery z trądzikiem, naczynkami, suchą skórą i przebarwieniami

35060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.