?> ?>

Bandaże Arosha

BANDAŻE AROSHA – SZCZECIN

Bandaże Arosha, wykorzystują unikalną formułę, zapewniającą skuteczny sposób na walkę z wszelkimi niechcianymi aspektami ciała. Nasz gabinet RevitaMed, mieszczący się w mieście Szczecin zapewnia szeroką gamę zabiegów z ich wykorzystaniem. Bandaże Arosha pomagają skutecznie walczyć z cellulitem, modelować i ujędrniać figurę oraz doskonale nawilżać skórę. Marka Arosha, jako jedna z nielicznych firm o zasięgu światowym, może pochwalić się bardzo szeroką gamą produktów służącym zabiegom na ciało, w tym co istotne dwóch linii  bandaży. Bandaże Arosha są flagowym produktem tej firmy, pomagającym skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry. Jako pasma delikatnej bawełny, nasączonej licznymi aktywnymi składnikami pozwalają stosownie modelować sylwetkę. Ciało owinięte ściśle przylegającymi bandażami pomaga mu lepiej wchłaniać lecznicze składniki. Bandaże Arosha, nie podnoszą przy tym temperatury ciała, a co za tym idzie nie odwadniają tkanki. Zachowanie nawilżenia jest bardzo istotne. Poza tym nie wywołują niekomfortowego ucisku skóry, a jedynie lekką kompresję. Nasz gabinet RevitaMed, który można znaleźć w mieście Szczecin, udziela wszelkich konsultacji oraz porad w kwestii marki Arosha oraz zabiegów z wykorzystaniem ich produktów.


Co to są bandaże Arosha?

Bandaże Arosha są najlepszym sposobem na walkę z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Wykonane są z cienkich pasm delikatnej bawełny nawilżonej starannie dobranymi składnikami. Te podczas zabiegu uwalniają się, stopniowo przedostając się w głąb skóry.


Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Bandaże Arosha poleca się w przypadku utraty elastyczności skóry, niechcianej nadwadze, wszelkich rozstępach, czy cellulicie. Przynoszą efekty wszędzie tam, gdzie na wadzę mamy poprawę jakości skóry oraz sylwetki.


Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?

Cały zabieg składa się z kilku kroków. Poczynając od peelingu zapewniającego dokładniejsze wchłanianie składników, przez dokładne owijanie wybranego miejsca, na wmasowywaniu specjalnego kremu kończąc. Cały proces powinien odbywać się w seriach, a ich ilość indywidualnie dobrana pod daną osobę po wcześniejszej konsultacji.

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?

Bandaże Arosha stosujemy na wybraną okolicę: nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust.


Rodzaje bandaży w RevitaMed:

  • Arosha Aqua Drain (drenaż)
  • Arosha Slim Cel (wyszczuplanie)
  • Arosha Cel Therm (cellulit)
  • Arosha Lipho Cel (wyszczuplanie + cellulit)
  • Arosha Firm Up ( ujędrnianie z efektem FRESH)
  • Arosha Push Up (zabieg na biust)
  • Arosha Oedemacel – walka z cellulitem obrzękowym
  • Arosha Adipocel – walka z cellulitem włóknistym
  • Arosha FIRMING – liftingująco-modelujący

Wybierz zabieg

Wyszczuplająco – detoksykujący zabieg na ciało

16060 minut

Masaż głowy Scalp Stress Relief

7030 minut

Zabieg wyszczuplający ciało Thermogenique

zadbaj o piękną sylwetkę...

25060 minut

Masaż antycellulitowy bańką chińską

przy zakupie minimum 10 zabiegów - brzuch, uda i pośladki

7030 minut

Masaż tkanek głębokich

15060 minut

Masaż Balijski

24090 minut

Masaż obolałych nóg

10060 minut

Masaż relaksacyjny terapeutycznymi olejami

od 17060 minut

Masaż relaksacyjny naturalną, ciepłą świecą

17060 minut

Masaż relaksacyjny całego ciała

od 15060 minut

Masaż relaksacyjny/ leczniczy kręgosłupa

13060 minut

Bandaże Arosha

25060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.