?> ?>

Pakiet Dla mężczyzn

  • Depilacja intymna boyzilian
  • Pielęgnacja stóp
  • Pielęgnacja dłoni

29090 minut

Zarezerwuj

DEPILACJA INTYMNA BOYZILIAN

THIS IS A MAN’S WORLD…
Boyzilian czyli męska depilacja brazylijska to odpowiedź na wyzwania jakie stawia przed współczesnymi mężczyznami świat. Gładkie, pozbawione nadmiernego owłosienia ciało to już nie tyle moda co konieczność. Nie jest to zabieg dla każdego, jednak każdy nowoczesny mężczyzna doceni komfort i higienę, którą daje ten rodzaj depilacji. Zresztą depilacja intymna już dawno została doceniona przez sportowców, za: komfort, higienę oraz walory estetyczne.
Oferujemy prawdziwą, oryginalną i w pełni profesjonalną depilację BOYZILIAN na najwyższej jakości paście cukrowej.

PIELĘGNACJA STÓP

Zabieg podologiczny stóp dla panów oferowany w naszych salonach obejmuje nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie skórek. To również cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę stóp i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka, odżywiona oraz mniej się poci, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Podczas wykonywania usługi podolog skraca i opiłowuje paznokcie, aby nadać im pożądany kształt, a także wygładza płytkę. W dalszej kolejności skupia uwagę na odsunięciu lub usunięciu nieestetycznych skórek. Następnie pozbywa się zgrubiałego naskórka, w szczególności zwracając uwagę na pięty i podeszwy stóp, gdzie skóra ma największą tendencję do przesuszania się i rogowacenia. Dla chętnych zabieg dopełnia pachnący peeling oraz relaksujący, dziesięciominutowy masaż na bazie luksusowych produktów OPI. Na koniec paznokcie mogą zostać odżywione pastą PegiSage.  Całość usługi zwieńcza nałożenie odżywczego kremu.

PIELEGNACJA DŁONI

Eleganckie dłonie są najlepszą wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że ich właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Widok zadbanych męskich palców i paznokci wywiera często większe wrażenie niż najprzystojniejsza twarz i najmodniejsza fryzura. Kobiety przyznają, że dotyk wypielęgnowanych dłoni mężczyzny to jedno z najprzyjemniejszych doznań podczas bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Z tego powodu panie nie ukrywają zadowolenia z faktu, że panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetologicznych.

Manicure męski nie różni się zbytnio od damskiego. Z powodu twardszej skóry wykorzystuje się czasem inne przybory kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na:

  • zmiękczeniu i usunięciu skórek przypaznokciowych
  • skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz wypolerowaniu ich płytek
  • w wersji SPA, polecanej przy zniszczonej skórze dłoni, wykonaniu peelingu połączonego z masażem, oraz zastosowani kąpieli w parafinie
  • natłuszczeniu skóry krmem pielęgnacyjnym
Pakiet Dla mężczyzn

29090 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.