?> ?>

Poczuj się wyjątkowo Kosmetyka

  • Ciało

Konsultacja podziel się swoim problemem, zaplanujmy razem terapię

7030 minut

  • Twarz

Pielęgnacja rzęs i brwi podkreśl oko!

od 3030 minut

Ściągnięcie sztucznych rzęs uwolnij naturalne oko...

4020 minut

Regulacja brwi pęsetą

3025 minut

Henna rzęs

5045 minut

Henna brwi wraz z regulacją + henna rzęs

7030 minut

Henna brwi + regulacja brwi pęsetą

5030 minut

  • Dłonie

Manicure zadbane dłonie Twoją wizytówką...

od 3530 minut

Polecane przez ekspertów

Manicure japoński + ściągnięcie żelu lub hybrydy

14050 minut

Polecane przez ekspertów

Manicure SPA dla bardzo zmęczonych i zniszczonych dłoni

13060 minut

Malowanie paznokci lakierami O.P.I.

3510 minut

Polecane przez ekspertów

Manicure japoński odżyw i wzmocnij swoje paznokcie...

11040 minut

Manicure klasyczny

7030 minut

Polecane przez ekspertów

Gorąca parafina na zmęczone dłonie delikatność jedwabiu w Twoich rękach

7030 minut

  • Twarz
  • Ciało

Depilacja woskiem Depileve gładkość skóry na dłużej...

od 3515-60 minut

Depilacja woskiem warga górna (wąsik) gładkość skóry na dłużej...

4010 minut

Depilacja woskiem uda gładkość skóry na dłużej...

9020 minut

Depilacja woskiem ręce gładkość skóry na dłużej...

7015 minut

Depilacja woskiem policzki gładkość skóry na dłużej...

5030 minut

Depilacja woskiem pachy gładkość skóry na dłużej...

5015 minut

Depilacja woskiem plecy gładkość skóry na dłużej...

15060 minut

Depilacja woskiem łydki gładkość skóry na dłużej...

7030 minut

Depilacja woskiem całe nogi gładkość skóry na dłużej...

11030 minut

Depilacja woskiem brzuch gładkość skóry na dłużej...

7015 minut

Depilacja woskiem brwi gładkość skóry na dłużej...

3515 minut

Depilacja woskiem broda + policzki + wąsik gładkość skóry na dłużej...

8020 minut

Depilacja woskiem broda gładkość skóry na dłużej...

4010 minut

Depilacja woskiem bikini gładkość skóry na dłużej...

7020 minut

  • Ciało

W zgodzie z naturą

Depilacja cukrem „Ella” gładko, słodko, naturalnie <3

od 60do 60 minut

Depilacja pastą cukrową pachy

6015 minut

Depilacja pastą cukrową brzuch

od 8030 minut

Polecane przez ekspertów

Depilacja pastą cukrową bikini głębokie męskie (boyzilian) bikini głębokie męskie (boyzilian)

17060 minut

Polecane przez ekspertów

Depilacja pastą cukrową bikini brazylijskie (głębokie)

13060 minut

Depilacja pastą cukrową bikini

8040 minut

Depilacja pastą cukrową broda, policzki, wąsik broda, policzki, wąsik

8030 minut

REVITAMED – PODOLOG SZCZECIN

Gabinet RevitaMed to miejsce specjalizujące się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu schorzeń stóp. Oferujemy sprawdzone i nowoczesne zabiegi podologiczne oraz konsultacje dotyczące pielęgnacji i zdrowia stóp. Zespół doświadczonych podologów optymalnie dobiera metody i techniki leczenia schorzeń stóp, które pozwolą na szybkie uporanie się z problemem oraz poprawę jakości życia.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie stóp w codziennym życiu, dlatego oferowane przez nas zabiegi podologiczne Szczecin są zawsze spersonalizowane i dostosowane do potrzeb, stylu życia i oczekiwań pacjentów. Dbanie o stopy to nie tylko kwestia estetycznego wyglądu, który powoduje, że czujemy się pewniej, ale przede wszystkim zdrowie stóp, które każdego dnia narażone są na szkodliwe dla nich czynniki, a odgrywają w życiu niezwykle ważną rolę.

Zadbaj kompleksowo o swoje stopy korzystając z usług podologicznych w RevitaMed. Doradzimy, które zabiegi będą najlepsze dla poprawy stanu Twoich stóp. Najlepszy podolog Szczecin tylko w naszym gabinecie.

RevitaMed podologia Szczecin oferuje:

Zapraszamy

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Podolog to specjalista w dziedzinie diagnozy, leczenia i zapobiegania chorobom stóp.Podolog posiada wiedzę i umiejętności, dzięki którym może wskazać sposób odpowiedniej pielęgnacji i dbania o zdrowie oraz wygląd stóp, a także podjąć skuteczne metody, aby poradzić sobie z problemami takimi jak wrastające paznokcie, sucha skóra stóp, pękające pięty, łamliwe paznokcie, haluksy, odciski u stóp i wiele innych. Regularne wizyty u podologa są gwarancją prawidłowego stanu zdrowia stóp oraz ich estetycznego wyglądu.

Oprócz leczenia dolegliwości stóp wizyta u podologa pozwoli również na wykonanie opatrunku na stopach, a także masażu. Podolog doradzi w zakresie doboru odpowiedniej ortezy. Osoby mające problem z właściwym skracaniem paznokci lub ograniczenia sprawnościowe, żeby wykonać tę czynność poprawnie, powinny systematycznie korzystać z usługi podologa, aby uniknąć wrastania paznokci.

Najczęściej pierwsza wizyta u podologa spowodowana jest zauważonym problemem ze stopami, takimi jak kurzajki, odciski czy wrastające paznokcie. Przygotowanie do wizyty nie wymaga specjalnych czynności. Dobrze jest jednak przygotować ewentualną posiadaną dokumentację medyczną, która może być przydatna podczas wizyty (np. informacje dotyczące cukrzycy czy innych stałych chorób). Aby wizyta u podologa Szczecin była wyczerpująca, przygotuj wszystkie pytania. Podczas wizyty możesz zapomnieć o istotnych kwestiach, które będą musiały poczekać do kolejnej wizyty.

Pomyśl o dokładnym określeniu swojego problemu w tym: jak długo masz problem, z czym może być związany, w jaki sposób jest uciążliwy na co dzień, a także cenne będą informacje o ogólnym stanie zdrowia i przyjmowanych lekach. Przygotowując się do pierwszej wizyty, przemyśl wspomniane kwestie, aby diagnostyka podologiczna była jak najtrafniejsza, a wybrane metody leczenia szybko przyniosły pożądane skutki.

Podstawą pierwszej wizyty u podologa jest szczegółowy wywiad podologiczny. Jest on niezbędny dla specjalisty do rozpoczęcia diagnostyki bez ominięcia kluczowych informacji, które mogą mieć na nią bezpośredni wpływ. W wywiadzie podologicznym podolog zapyta o ogólny stan zdrowia, przyjmowane leki, problemy, z jakimi się zmagasz i według potrzeby zada dodatkowe pytania. Zapozna się również z problematycznymi zmianami i omówi swoje wnioski. Istnieje duża szansa, że już podczas pierwszej wizyty u podologa otrzymasz diagnozę i plan leczenia lub wskazania do właściwej pielęgnacji, aby wyleczyć problem, a także zalecenia, które pozwolą uniknąć go w przyszłości.

W niektórych przypadkach konieczne jest odbycie kilku wizyt u podologa, czyli przeprowadzić terapię podologiczną lub cykl zabiegów pielęgnacyjnych w celu wyeliminowania problemu. Jeżeli problemem są wrastające paznokcie, również będzie koniecznych kilka wizyt w dość długich odstępach czasowych.

Chociaż regularne wizyty u podologa mogą wydawać się zbędne do momentu zauważenia problemów ze stopami – jest to mylne przekonanie. Regularna wizyta u podologa pozwoli właściwie zadbać o stan i zdrowie stóp o każdej porze roku oraz zagwarantują, że nie pominiesz rozpoczynającego się problemu mogącego mieć poważne konsekwencje dla zdrowia stóp. Jeżeli zależy Ci na estetycznym wyglądzie stóp oraz zachowaniu optymalnego zdrowia korzystaj z wizyt u podologa przynajmniej raz w roku. Podolog oceni stan skóry stóp, paznokci oraz wyda opinie czy potrzebne są jakieś działania, aby poprawić ich kondycję ogólną.

W przypadku schorzeń, widocznych zmian bólu czy innych niepokojących objawów, umów się na wizytę u podologa jak najszybciej. Szybka reakcja uchroni przed długotrwałym leczeniem i pogorszeniem stanu schorzenia. Zdrowie stóp znacząco wpływa na komfort życia i codziennego funkcjonowania, dlatego nie zwlekaj z wizytą u podologa, jeżeli zauważysz problem.

Próg bólu to kwestia bardzo indywidualna. W RevitaMed dokładamy wszelkich starań, aby każdy z oferowanych zabiegów był jak najmniej bolesny dla pacjenta. Ból podczas zabiegu zależy również od rodzaju zabiegu. Usuwanie odcisków to jedynie niewielki dyskomfort, jednak wrastające paznokcie mogą być nieco bolesne, ale z pewnością nie bardziej niż borykanie się z tym problemem na co dzień. Podolog Szczecin w RevitaMed wykonuje zabiegi, informując o ich przebiegu, aby pacjent był przygotowany na kolejne etapy i poradził sobie z niewielkim bólem lub chwilowym dyskomfortem.

W przypadku niskiej odporności na ból są sposoby, które mogą złagodzić dolegliwości jak schłodzenie miejsca zabiegu lub chwilowe przerwy na odpoczynek dla pacjenta. Nastawienie również ma znaczenie. Jesteś w bezpiecznych rękach specjalistów, więc pozwól sobie pomóc i nie stresuj się zabiegiem. Dbając o swoje zdrowie – dbasz o wygodę w życiu codziennym oraz estetyczny wygląd stóp.

Znieczulenie mogą podawać jedynie lekarze. W naszych gabinetach pracujemy przy użyciu metod niwelujących ból, ale nie stosujemy znieczulenia miejscowego. W przypadku niektórych zabiegów wystarczy niewielka ingerencja podologa, a w innych może pojawić się konieczność dłuższej terapii, bądź zastosowania odpowiedniej klamry ortonyksyjnej. W RevitaMed podolog Szczecin unikamy inwazyjnych zabiegów, dostosowując bezpieczną terapię, która skutecznie rozwiąże problem, a jednocześnie pozwoli na natychmiastowy powrót do codziennego funkcjonowania. Terapia i metody, jakie wykorzystują podolodzy w RevitaMed są w większości bezbolesne lub powodujące niewielki dyskomfort, dlatego też znieczulenie u podologa nie będzie konieczne. Dzięki wiedzy zespołu specjalistów i nowoczesnych metod podologicznych oferujemy bezpieczne zabiegi podologiczne Szczecin w komfortowych dla pacjenta warunkach.

Konsultacje oferowane przez zespół specjalistów w RevitaMed przeznaczona są dla osób, które chcą omówić swoje problemy związane ze stopami i wybrać najtrafniejszą metodę leczenia. Podolog Szczecin podczas konsultacji szczegółowo zapozna się z przypadkiem oraz zaproponuje i omówi metody leczenia, aby pacjent był świadomy, co mu dolega i jak może pozbyć się problemu.

Warto skorzystać z konsultacji również przed podjęciem decyzji o inwazyjnych zabiegach, ponieważ bardzo często można ich uniknąć. Klamry ortonyksyjne oraz inne nowoczesne metody ułatwiają bezpieczne, bezbolesne i niewymagające rekonwalescencji leczenie, które jest w wielu przypadkach doskonałą alternatywą zabiegu chirurgicznego. Wizyta u podologa na konsultację to pierwszy krok dla zdrowia Twoich stóp.

Ortonyksja to bardzo popularna i o wysokiej skuteczności terapia podologiczna w celu korekcji paznokci stóp. Wrastające paznokcie to częsty problem wielu osób w każdym wieku. Ma podłoże w różnych czynnikach od tych w pełni zależnych od nas, jak niewłaściwe skracanie paznokci do tych niezależnych, jak predyspozycje osobiste lub urazy. Ortonyksja oferuje osobom cierpiącym na wrastające paznokcie skuteczną metodę z użyciem klamry ortonyksyjnej, która stopniowo zniweluje skrzywienie paznokcia i spowoduje, że będzie rósł w odpowiednim kierunku. Profesjonalne opracowanie paznokci u podologa i zastosowanie klamry ortonyksyjnej pozwoli uniknąć bolesnych zabiegów chirurgicznych i niebezpiecznych infekcji, które mogą być skutkiem bagatelizowania problemu.

Noszenie klamry ortonyksyjnej zajmuje trochę czasu, dlatego wiele osób obawia się o to, czy klamra ortonyksyjna przeszkadza przy chodzeniu. Odpowiedź brzmi: nie, o ile oczywiście jest poprawnie założona. Specjaliści w zakresie ortonyksji z RevitaMed mają doświadczenie pozwalające na zastosowanie klamry w komfortowy sposób, tak, aby nawet pełny but nie powodował uwierania czy niewygody.

Jeżeli z różnych przyczyn korzystasz ze specjalistycznego rodzaju obuwia, jak na przykład obuwie robocze, sportowe czy inne poinformuj podologa o tym fakcie i obserwuj, czy nie pojawi się bolesność. W każdym takim przypadku podolog Szczecin skoryguje klamrę, aby można było funkcjonować całkowicie naturalnie i bez bólu.

Usuwanie odcisków w RevitaMed nie wymaga rekonwalescencji. To niemal bezbolesny i krótki zabieg. Po zabiegu niemal od razu możesz wrócić do codziennych zajęć. W przypadku rozległego odcisku warto wstrzymać się na kilka dni z uprawianiem sportu, ale taką informację w razie konieczności przekaże podolog podczas zabiegu.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.