?>

Manicure SPA dla bardzo zmęczonych i zniszczonych dłoni

MANICURE

Stylizacja paznokci nie jest związana jedynie z nadaniem im idealnego kształtu, ładnego wyglądu, koloru czy zdobień. Należy pamiętać że nieodzownie wiąże się ona z przestrzeganiem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Stosowanie dezynfekcji narzędzi prz pomocy odpowiednich środków chemicznych, następnie używanie autoklawu do ich sterylizacji oraz wykorzysywanie produktów jednorazowego użytku sprawia, że zabiegi takie jak manicure czy pedicure są dla Klienta w pełni bezpieczne i komfortowe. Dzięki temu Klienci naszych Salonów mogą czuć się pewnie, zdrowo i bezpiecznie przy każdym zabiegu.

MANICURE SPA

Oczekujesz czegoś więcej od manicure klasycznego? Czujesz, że Twoje paznokcie i dłonie potrzebują silnej regeneracji? Masz ochotę się zrelaksować? Jeśli tak, to jest to zabieg idealny dla Ciebie! Manicure SPA to manicure tradycyjny połączony z aromatycznym masażem dłoni z  dokładnym peelingiem oraz z odżywczą maską. Do wykonania tego zabiegu używamy specjalnie dobranych kosmetyków, które ujędrniają, nawilżają i pozostawiają skórę aksamitnie gładką.

Wybierz zabieg

Manicure japoński + ściągnięcie żelu lub hybrydy

10050 minut

Manicure SPA

dla bardzo zmęczonych i zniszczonych dłoni

8060 minut

Malowanie paznokci lakierami O.P.I.

2610 minut

Manicure japoński

odżyw i wzmocnij swoje paznokcie...

9040 minut

Manicure klasyczny

5530 minut

Gorąca parafina na zmęczone dłonie

delikatność jedwabiu w Twoich rękach

5530 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.