?> ?>

Pakiet SPA dla dłoni

  • Manicure japoński
  • Peeling i masaż dłoni
  • Gorąca parafina na dłonie

12060 minut

Zarezerwuj

ZRELAKSUJ SIĘ PRZY ZABIEGU MANICURE SPA

Oczekujesz czegoś więcej od manicure klasycznego? Czujesz, że Twoje paznokcie i dłonie potrzebują silnej regeneracji? Masz ochotę się zrelaksować? Jeśli tak, to jest to zabieg idealny dla Ciebie! Manicure SPA to manicure tradycyjny połączony z aromatycznym masażem dłoni z  dokładnym peelingiem oraz z odżywczą maską. Do wykonania tego zabiegu używamy specjalnie dobranych kosmetyków, które ujędrniają, nawilżają i pozostawiają skórę aksamitnie gładką.

GORĄCA PARAFINA IDEALNIE ZŁAGODZI SUCHĄ SKÓRĘ

Zabiegi parafinowe polegają na zastosowaniu ciekłej parafiny, rozgrzanej do temperatury około 50°C nakładanych na dłonie pacjenta. Stosowanie ciekłej parafiny polega na powtarzanym zanurzaniu rąk lub stóp w parafinie, ewentualnie na nanoszeniu warstw ciekłej parafiny za pomocą pędzla (szczotki) lub na zawijaniu bandaży zamoczonych w ciekłej parafinie.

Więcej o zabiegu Parafinowym

LAKIER OPI

Mała butelka lakieru do paznokci O.P.I., jest jednocześnie najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej. Niezwykła różnorodność kolorów, zawsze zgodna z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości to absolutny wyróżnik marki O.P.I..

Pakiet SPA dla dłoni

12060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.