?> ?>

Lipoliza iniekcyjna redukcja tłuszczu

LIPOLIZA INIEKCYJNA – SZCZECIN

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Piękny wygląd jest wizytówką każdego z nas. Marzymy o młodym, zdrowym, naturalnym wyglądzie i jesteśmy świadomi, że w dużej mierze zależy on od nas. W dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii rodzą się coraz to nowsze technologie umożliwiające w bezpieczny i skuteczny sposób stoczyć walkę z upływającym czasem, szkodliwym wpływem środowiska czy własnymi niedoskonałościami. Jednym z takich sposobów jest lipoliza iniekcyjna. Oddając się w ręce specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej z gabinetu RevitaMed z miasta Szczecin, stawiasz nie tylko na piękno, ale przede wszystkim na zdrowie, komfort i bezpieczeństwo.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Gabinet RevitaMed z miejscowości Szczecin, stosuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej nie tylko na obszar twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jeśli potrzeba rozpuścić zgromadzony gdzieś nadmiar tkanki tłuszczowej – warto wykonać serię zabiegów lipolizy iniekcyjnej lub inaczej intralipoterapię podając przy pomocy igieł preparat powodujący niszczenie błon komórkowych i rozpad komórek tłuszczowych. Najczęściej dotyczy to okolicy brzucha, bioder, boków lub podbródka. Lipoliza iniekcyjna  to zabieg, który najlepiej wykonać w 3 do 5 serii, w odstępach 2 tygodni i dodatkowo uzupełnić drenażem limfatycznym lub masażem. Te pomogą wydalić zniszczone komórki tłuszczowe. Trzeba zaznaczyć, że pierwsze efekty lipoliza iniekcyjna daje już po niecałym miesiącu, w granicach 3 tygodni. Całość przeprowadza się stopniowo, gdyż jednorazowo nie można podać zbyt dużej ilości preparatu. Poziom i tempo redukcji tkanki tłuszczowej zależą od miejsca poddanemu zabiegowi. Lipoliza iniekcyjna to bardzo bezpieczny zabieg. Nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia. Przy czym po wszystkim może wystąpić zaczerwienienie oraz obrzęk, a także niewielkie bóle. Te jednak powinny ustąpić po kilku dniach przy zachowaniu stosownej rozwagi oraz higieny. Należy podkreślić, że lipoliza iniekcyjna nie jest  alternatywą dla liposukcji. Jest ona zalecana dla osób z normalną lub lekką nadwagą. Ma ona na celu pozbycie się niechcianych i ciężkich w wyeliminowaniu miejsc nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Jest doskonałym dopełnieniem ciężkich treningów oraz sumiennej diety. Po więcej informacji oraz na indywidualne konsultacje zapraszamy do naszego gabinetu w pięknym mieście Szczecin.

Wybierz zabieg

wewnętrzna powierzchnia ud

50040 minut

wewnętrzna powierzchnia kolan

35040 minut

podwójny podbrudek

50040 minut

kończyny górne

50040 minut

fałdy klatki piersiowej

50040 minut

brzuch

50040 minut

boczne części ud (bryczesy)

50040 minut

biodra

50040 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.