?> ?>

Piercing Blomdahl uszy, nos

PIERWSZE KOLCZYKI

Piercing, a dokładniej przekłuwanie nosa lub uszu jest dość powszechnie stosowaną formą pokazania samego siebie. Szczególnie w przypadku osób młodych, mających w sobie odrobinę buntowniczego pierwiastka. W wielu przypadkach, decyzja o wykonaniu takiego zabiegu pojawia się zupełnie spontanicznie z dnia na dzień. Przy czym co ważne takie posunięcie z racji ingerencji w ciągłość największego narządu powłoki wspólnej, powinno być starannie przemyślane. Dobrze jest rozważyć, czy piercing jest sposobem na wyrażenie siebie, czy tylko tymczasową chęcią pójścia za ulotną modą.

Dobrze wykonany piercing jest wykonywany w profesjonalnym gabinecie, przy zachowaniu maksymalnych warunków bezpieczeństwa i higieny. Osoba wykonująca piercing powinna posiadać stosowne doświadczenie i pewną rękę, a także przyjazne podejście. Pozwala to na jak najlepsze zrealizowanie marzenia o własnych kolczykach. 

ALERGIA NA NIKIEL

Alergii na nikiel nie można wyleczyć. Jedynym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z metalami zawierającymi nikiel. Może to być bardzo trudne, ponieważ wszystkie metale (nawet szlachetne: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, chociażby w postaci domieszek. Dlatego też nie ma metalowych kolczyków, które są całkowicie wolne od niklu. Nakładając nawet złote kolczyki, możemy doświadczyć uczucia uciążliwego bólu i swędzenia.
Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu i noszenie kolczyków są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii na nikiel, którą dotknięte jest aż 20-30% kobiet na świecie.

  • Hipoalergiczne
  • Sterylne
  • Przekłucie obu uszu jednocześnie
  • Szybki proces gojenia

SYSTEM BLOMDAHL

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie w życiu dziecka i rodziców. Stosujemy kolczyki firmy Blomdahl Medical Ear przekłuwając dwoje uszu jednocześnie, co zmniejsza ból i stres, jaki może towarzyszyć dziecku podczas tego zabiegu. Rekomendujemy produkty tej firmy także ze względu na ich jakość. Kolczyki Blomdahl są wykonane z plastiku medycznego, jedynego materiału na świecie nie zawierającego niklu- biżuteria jest więc hipoalergiczna i całkowicie przyjazna dla skóry. Kolczyki te zostały opracowane, nie tylko pod kątem wymogów estetycznych, ale również kryteriów medycznych- mają ułatwić proces gojenia się rany po przekłuciu. Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego należy upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny.

Wybierz zabieg

Przekłucie nosa

16015 minut

Przekłucie obu uszu jednocześnie

14020 minut

Przekłucie jednego ucha

9015 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.