Zabieg wyszczuplający ciało Thermogenique zadbaj o piękną sylwetkę...

  • Ciało

25060 minut

Zarezerwuj

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę.

Cechy zabiegu:

  • dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała
  • intensywny peeling ciała
  • innowacyjne składniki aktywne
  • specjalnie dobrane preparaty
  • firmowy masaż kształtujący sylwetkę

ETAPY ZABIEGU:

Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA

Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało o właściwościach silnie ujędrniających i wyszczuplających kosmetolog Gabinetu RevitaMed przeprowadza dokładny wywiad z Klientem aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie za pomocą ’centymetra’ dokonuje dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele.

Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA

Na lekko zwilżoną skórę nakładamy niewielką ilość peelingu, który zmywany jest ze skóry pod prysznicem.

Etap 3 – AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE

Na partie objęte zabiegiem na początek nakładana jest ampułka – Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur do twarzy i ciała. Zawartość ampułki wmasowywana jest dokładnie i intensywnie w skórę. Następnie na te same partie ciała zostaje nakłożony termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę i działa trafiając prosto w komórki tłuszczowe. Możemy ten zabieg wykonywać również u osób z problemami naczyniowymi- pękającymi naczynkami, pajączkami czy nawet żylakami.

Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS

Partie objęte zabiegiem przykrywamy kokonem, który przyspieszy wchłanianie substancji aktywnych, podnosi spalanie tłuszczu. Pozostawiamy do wzmocnienia efektu na około 25-35 minut.

Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE

Po zdjęciu kokonu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN, który ma działanie wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe i drenujące (pozbycie się „zastojów wody”z organizmu)

Etap 6 POMIARY KOŃCOWE

Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów.

Zarezerwuj zabieg

Zabieg wyszczuplający ciało Thermogenique

zadbaj o piękną sylwetkę...

25060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.