?> ?>

Rytuał mindfulness & Age Smart zabieg z relaksującym masażem twarzy, szyi, dekoltu, ramion i głowy

ZABIEGI DERMALOGICA

Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Gabinecie RevitaMed można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.
Jak wyglądają zabiegi Dermalogica? Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy Klienta, specjalista RevitaMed tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

TERAPIA AGE SMART

Linia AGE Smart to system komplementarnych preparatów, stworzonych z myślą o potrzebach skóry starzejącej się. Wykorzystuje zaawansowane technologie, które zwalczają wszystkie przyczyny starzenia się skóry. Formuły preparatów to wyselekcjonowane substancje roślinne, najnowszej generacji składniki takie jak witaminy, retinol czy peptydy, przywracające skórze skórze gładkość, jędrność i świeży wygląd. Oznaki starzenia się skóry rozpoczynają się, gdy zachodzące w głębokich warstwach skóry reakcje biochemiczne powodują uszkodzenia w strukturze błon komórkowych, DNA oraz w strukturze włókien i kolagenu.

  • wygładzenie naskórka
  • stymulacja napięcia tkankowego
  • rozświetlona skóra
  • stymulacja syntezy kolagenu
  • widoczne rozluźnienie ciała
  • odprężenie umysłu

Wybierz zabieg

Indywidualne terapie zabiegowe

poczuj się wyjątkowo...

od 28060 minut

Rytuał mindfulness & Age Smart

zabieg z relaksującym masażem twarzy, szyi, dekoltu, ramion i głowy

45060 minut

Top zabieg od 13lat! Age smart Classic

Światowy bestseller wśród zabiegów Dermalogica

33060 minut

Top zabieg od 13 lat! Age Smart Lift

z masażem Endermolift

38060 minut

Terapia PRO Bright ze stabilną wit.C

rozświetl swoją twarz...

28060 minut

Terapia Pro Power Peel

złuszczanie dla skóry normalnej

35060 minut

Terapia PRO Calm

ukojenie dla Twojej skóry...

28060 minut

Terapia PRO Clear

oczyść dogłębnie swoją skórę

od 25060 minut

Oczyszczanie manualne twarzy

Dedykowany dla skóry z trądzikiem grudkowym, zaskórnikowym i ropnym

21060 minut

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.